Javascript must be enabled in your browser to use this page.
Please enable Javascript under your Tools menu in your browser.
Once javascript is enabled Click here to go back to Pan Zielonka
Jesteś tutaj:start/Intro/strona główna/Aktualności/KSIĄŻKA ZA MARCHEWKĘ

bojkotczatu

ptaszki

KSIĄŻKA ZA MARCHEWKĘ

Wtorek, 14 Marzec 2017 11:11 autor: Pan Zielonka

W sklepie Pan Zielonka rusza z akcja Książka Za Marchewkę!

  

Co zrobić z nieużywaną już książką? Kupiłeś książkę, przeczytałeś, była wspaniała, ale .. co z nią dalej? Do niektórych można wracać, niektóre chciałoby się posłać dalej - dać komuś albo.. zamienić na inną, bardziej dopasowaną do obecnej świadomości i zainteresowań. W sklepie Pan Zielonka postanowiiśmy uruchomić książkową wymianę. W najbliższym czasie do sklepu wprowadzi się regał, na którym owe przyjaciółki będą mogły zamieszkać :) Jedna książka za jedną książkę.
 

Oprócz zdrowej żywności, bliski sercu Pana Zielonki jest ekologiczny sposób życia - jeśli coś można wykorzystać ponownie, to dlaczego tego nie zrobić? Identyfikując się na tą chwilę z polskim narodem można powiedzieć, że jako Polacy zużywaMY w przybliżeniu 4 miliony ton papieru na rok. Papier wytwarza się z celuzlozy a celulozę z drewna. Na 1 tonę celulozy potrzebne są 2 tony drewna. 

 

Akcja Książka Za Marchewkę! ma być tą małą kropelką bez której nie byłoby rzeki. Bo rzeka to miliony małych kropelek. Może ta mała kropelka wydrąży w końcu skałę? Podobno nadzieja matką głupców, ale podobno też ludzie głupi są szczęśliwsi ... :)

Akcja
Książka Za Marchewkę! ma też być źródłem wzajemnej inspiracji dla wszystkich wymieniających się. Obecnie toniemy w rzeczach i czasem nie wiemy już co z nimi zrobić - wyrzucić szkoda, więc leżą martwo i zbierają kurz. A dla kogoś innego mogą być czymś nowym, fascynującym i wciągającym, poszerzającym horyzonty i inspirującym tak jak kiedyś były dla nas.
 

Zapraszamy więc wszystkich, którzy szukają nowego lokum dla swoich książek i chcieliby posłać je w świat do akcji zbierania książek. Od tej pory w sklepie Pan Zielonka można będzie kupić kilo marchewki na dwa sposoby: tradycyjny - za gotówkę lub nowy - w zamian za książkę :)


Pan Zielonka interesuje się kamieniami, psychologią, ezoteryką, starożytnymi kulturami, szamanizmem, światem roślin i ziół, oczywiście zdrową kuchnią i wszystkim co z nią związane oraz ekologią. Może to być również cokolwiek co uznajesz za wartościowe, powieści przeróżnych maści lub coś o czym Pan Zielonka jeszcze nawet nie pomyślał. Zapełnijmy regał i dajmy naszym książkom nowe życie w zamian za pyszną marcheweczkę :)

 

 

 

Pan Zielonka

Pan Zielonka

E-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Dodaj komentarz